W swojej pracy zajmuję się tworzeniem profesjonalnych fotoksiążek dla moich klientów. Do tej pory miałem okazję sprawdzić sześć najpopularniejszych programów do tworzenia fotoksiążek. Event Album Maker jest programem, na który czekałem. Poza wygodą i szybkością działania mogę wykorzystywać funkcje Photoshop® do edycji zdjęć jak i całych stron nie wychodząc z programu. Szablony w formacie PSD dają mi ogromną swobodę działania, której wcześniej nie miałem.'

Adam Broda
Właściciel zakładu fotograficznego

W ostatnich latach coraz większy udział w kreowaniu zysku laboratoriów fotograficznych odgrywają usługi dedykowane dla indywidualnego klienta. Do najbardziej dynamicznie rozwijających się należą prezentacje zdjęć w formie albumów fotograficznych (foto-książek).

Praca nad stronami albumu i zarządzanie setkami zdjęć zajmuje dużo czasu. Program Event Album Maker pozwala na tworzenie poszczególnych stron oraz na zapanowanie nad całym procesem tworzenia albumu wykorzystując poręczne i intuicyjne narzędzia (Obejrzyj film prezentujący pracę z programem i zobacz dokumentację). Każda strona albumu jest budowana w formacie PSD, a szeroka paleta narzędzi dostępna w programie pozwala na wykonanie profesjonalnego albumu bez użycia dodatkowych programów. Jednakże w przypadku wystąpienia potrzeby wystarczy jeden ruch aby otworzyć wybraną stronę w programie Adobe® Photoshop® i użyć go jako zaawansowanego edytora. Podczas projektowania możesz korzystać z dołączonych do programu szablonów stron oraz ornamentów. Jednocześnie masz możliwość tworzenia własnej biblioteki tych materiałów do wykorzystania w przyszłości.